Kaymakamlık sigara bırakma kampanyası başlattı.
 Haberler  Yurdal  09-Jan-2013 23:10  0 Yorum  2603 x Okundu

Gemerek Kaymakamı Yusuf Özbey, kamu personellerine ve vatandaşlara yönelik sigarayı bırakma kampanyası başlattıklarını söyledi.

Ilçede sigarayı bırakan ilk 50 kişiye çeşitli ödüller vereceklerini ifade eden Özbey, sigarayı bırakacağını taahhüt edip de bıraktıktan bir süre sonra tekrar başlayanlara ceza vereceklerini belirtti. Sigara bırakma kampanyasına kamu personelinden 10 kişinin katıldığı öğrenildi.

-Proje ekibi çalışma alanını genişletiyor-

Gemerek Kaymakamlığı Proje Ekibi, çalışma alanını genişletti.

Mesai saatlerinden sonra gönüllük esasına dayalı mutat toplantılar yapacak proje ekibi, faaliyetlerine Gemerek'te faaliyet gösteren özel sektörleri de dahil etti.

Hazırladıkları projeyle ilgili Kaymakam Yusuf Özbey ile bir araya gelen proje ekibi, Sızır Alabalık Tesisi ve güneş enerjisi konusunu masaya yatırdı. Gemerek Meslek Yüksekokulu Araştırma Görevlisi Emre Arslan ve Gemerek Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Atakaya'nın da katıldığı toplantıda, üniversite ve hastanenin proje sunumu için fikir alışverişinde bulunuldu.


Makalelerde gezinin
Previous article Yeniçubuk Belediyesi, Biriken Karları Kamyonlarla Tahliye Ediyor Köy Yolları Açıldı, Hastalar Kurtarıldı Next article
Puan ver 2.36/5
Puan ver: 2.4/5 (148 puanlar)
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.
Gönderen Mesaj