Gemerek e Terminal Geliyor
 Haberler  Yurdal  22-Feb-2013 16:00  0 Yorum  2997 x Okundu

Iller Bankası Sivas Bölge Müdürü Sayın Hakan ÇOLAK ve Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa ILTER Gemerek Belediye Başkanı Sayın Irfan SAÐIRKAYA'yı makamında ziyaret ettiler.

Gemerek şehir merkezi içme suyu yenilenmesi ve Gemerek Terminali projesinin gündeme alındığı görüşmeler neticesinde Gemerek Terminali projesi imzalandı.

GEMEREK TERMINALI'NIN TEMELI ATILACAK

Gemerek Belediye Başkanı Irfan SAÐIRKAYA ilçe ve bölge için büyük bir gelişme olan Terminal projesinde sona gelindiğini, temel atılmasının ardından bölgeye büyük katkısının olacağını belirtirken Gemerek'te 100 adet TOKI Gemerek Konutları, bir cami, oyun parkı, Gemerek Terminali'nin hizmete girmesi ile ilçenin ihtiyaçlarının giderileceğini ve Yeniçubuk'a doğru yatırımların devam edeceğini belirtti.

ÖDENEK HAZIR IHALEYE ÇIKILACAK

Gemerek Terminali ve TOKI Gemerek Konutları için finans sorunun olmadığını ihale sürecinin tamamlanmasının ardından temel atma töreninin gerçekleşeceğini belirten Başkan SAÐIRKAYA, Gemerek Terminali'nden hiçbir vatandaşın ve esnafın maddi ve manevi kaybının olmayacağını aksine ulaşım hizmetinde kalitenin ve kazancın daha da artacağını ifade etti.

Kaynak: gemerek.bel.tr


Makalelerde gezinin
Previous article Çat Yaylası Turizme Açılıyor Özbey Inkışla Belediyesini Ziyaret Etti Next article
Puan ver 2.74/5
Puan ver: 2.7/5 (160 puanlar)
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.
Gönderen Mesaj