Kurtlar Vadisi Fanatiği Öğretmen
 Haberler  Yurdal  01-Feb-2010 15:30  0 Yorum  3207 x Okundu

Sivas'ın Gemerek ilçesinde bir ilköğretim okulunda Ingilizce öğretmenliği yapan Serkan Coşkun (26), ilginç hobisiyle dikkat çekiyor. Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden Kurtlar Vadisi'nin 97 bölümünü dakika dakika ezbere bilen Coşkun, dizinin bir bölümünü en az 4- 5 defa izlediğini söylüyor. 2 ay sonra doğacak çocuğunun ismini de Kurtlar Vadisi'ndeki başrol oyuncusu olan Polat Alemdar'ın ismini koyacağını söyleyen fanatik öğretmenin cep telefonu aranırken bile Kurstlar Vadisi müzikleri çalıyor. Zaman zaman eşine ve arkadaşlarına Iskender Büyük taklidi de yapan Serkan Coşkun, çevresinde Kurtlar Vadisi denildiğinde ilk akla gelen isim olmuş. Dizi başladığında TV karşısına geçen Coşkun, reklâm aralarında bile gözünü TV'den ayırmıyor.

Ilk başlarda babasının "mafya dizilerini seyretme" uyarılarıyla karşılaşan Coşkun, babasını da kendisine benzetmiş ve birlikte Kurtlar Vadisi'ni seyretmeye başlamışlar. 45. bölümün 15. dakikası, 50. bölümün 25. dakikası, 80. bölümün 52. dakikasını ezbere bilen Serkan Coşkun, dizinin bu bölüm ve dakikaları dışında 97 bölümlük Kurtlar Vadisi'ni soranlara tek tek anlatabiliyor.

"Kurtlar Vadisi'ni çok seviyorum ve dizide herhangi bir karakteri daha çok seviyorum diyemiyorum" diyen Coşkun, bütün dizi oyuncularının da hayranı. Dizinin bütün bölümlerinin bulunduğu CD setini satın alıp boş zamanlarında seyreden Coşkun, en çok da dizide kısa bir rol almak istediğini belirtiyor.


Makalelerde gezinin
Previous article Kayıp Babasını 24 Gündür Arıyor Gemerek'te Soba Zehirlenmelerine Karşı Uyarı Next article
Puan ver 2.62/5
Puan ver: 2.6/5 (177 puanlar)
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.
Gönderen Mesaj