Gemerek Kaymakamlığı Kömür Yardımlarına Başladı
 Haberler  Yurdal  02-Oct-2013 17:20  0 Yorum  2196 x Okundu

Gemerek Kaymakamlığı tarafından ihtiyaç sahibi her aileye 1,5 ton olmak üzere yaklaşık bin aileye kömür yardımı yapılacağı bildirildi.

Gemerek Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımı yapılmaya başlanıldı. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına başvurarak, kömür ihtiyacı bulunan ailelere yönelik yapılan çalışmada ihtiyaç sahibi ailelere bin 500 ton kömür dağıtımı gerçekleştirildi. Ihtiyaç sahibi her ailenin başvurabildiği yardım kampanyasına başvuruların hala devam ettiği bildirilirken toplam da bin aileye kömür yardımı yapılacağı bildirildi. Kömür yardımı için başvurmak isteyen ailelerin Gemerek Kaymakamlığına şahsen başvuru yapmaları gerektiği öğrenildi.

Başvuruda bulunan aileler arasından gerçek ihtiyaç sahipleri tespit edilerek yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı kaydedildi.


Makalelerde gezinin
Previous article Reçetesiz Hayat Programı Gemerek'te Çekim Yaptı Gemerek'te Yeni Stadyum Çalışmaları Başladı Next article
Puan ver 2.60/5
Puan ver: 2.6/5 (153 puanlar)
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.
Gönderen Mesaj