Gemerekli Polisin Cenaze Töreninde Annesi ve Kızı Yürek Dağladı
 Haberler  Yurdal  27-Nov-2013 15:30  0 Yorum  3788 x Okundu

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne 3 gün önce bel ağrısı şikayetiyle giden ve burada karaciğer ile böbrek yetmezliği teşhisi konan 47 yaşındaki polis memuru Ahmet Sağır yaşamını yitirdi. Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen törende, Sağır'ın 17 yaşındaki kızı Makbule Nur, "Ne olur babamın yüzünü bir kez daha göreyim" diye ağladı.

BEL AÐRISI ÞIKAYETIYLE GITMIÞTI
Emniyet Müdürlüğü Istihbarat Þube Müdürlüğü'nde 3 yıldır çalışan evli ve 4 çocuk babası Ahmet Sağır, 24 Kasım'da bel ağrısı şikayetiyle Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne gitti. Burada doktorlar tarafından karaciğer ve böbrek yetmezliği teşhisi konulan Sağır, bu sabaha karşı yoğun bakımda yaşamını yitirdi. Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Þube Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen cenaze törenine, Ahmet Sağır'ın annesi Makbule Sağır, kızları Rabia, Makbule Nur, Merve ve Rümeysa ile Emniyet Müdür Yardımcıları, mesai arkadaşları ve yakınları katıldı.

"BABAMIN YÜZÜNÜ BIR KEZ DAHA GÖREYIM"
Oğlunun cenazesinin nakil aracından indirildiğini gören anne Makbule Sağır, "Ahmet sesime gel. Ölme Ahmet'im, ben öleydim" diye ağladı. Törenden sonra babasının Türk bayrağı sarılı tabutuna sarılan kızı Makbule Nur ise "Ne olur onu bana gösterin. Babamın yüzünü bir kez daha göreyim" diyerek gözyaşı döktü. Ahmet Sağır'ın cenazesi, törenden sonra toprağa verilmek üzere Sivas'ın Gemerek Ilçesi'ne götürüldü.


Makalelerde gezinin
Previous article Recetesiz Hayat SIZIR Keşif Dönüşü Kaza Ucuz Atlatıldı Next article
Puan ver 2.53/5
Puan ver: 2.5/5 (158 puanlar)
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.
Gönderen Mesaj