Sivaslı doktor balıklar ünlü olacak
 Haberler  Yurdal  13-Oct-2010 17:40  0 Yorum  2506 x Okundu

Kangal Balıklı Kaplıcalarını işleten Ünsallar A.Þ'den yapılan yazılı açıklamada, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 15-17 Ekim tarihleri arasında Ispanya'da düzenlenecek ''Termal Turizm Fuarı''na Kangal Balıklı Kaplıca yetkilisinin de katılarak stant açacağı belirtildi.

Madrid ateşesinin de hazır bulunacağı fuara, Türkiye'den 10 kişilik bir ekibin katılacağı, Ispanya'da 3 gün sürecek fuara tüm Avrupa ülkelerinin de iştirak edeceği ifade edildi.

Açıklamada, ''Dünya turizmine ev sahipliği yapan Ispanya, 15-17 Ekim tarihleri arasında dünyanın en büyük termal turizm fuarı düzenleyerek, farklı ülkelerin kaplıca tesislerini işleten yöneticileri bir araya getirtecek'' denildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen firmanın yönetim kurulu üyesi Fuat Ünsal, Ispanya'da bulunan dünyaca ünlü termal tesisleri gezerek kendi alanlarında bilgi ve gözlem yapacaklarını kaydetti.

Ünsal, Ispanya'da, Türkiye'nin ve özellikle Sivas Kangal Balıklı Kaplıcasının tanıtımını en iyi şekilde yapmayı hedeflediklerini belirtti.

Internethaber


Makalelerde gezinin
Previous article SIZIR.com a saldiri Sivas'a mevsimin ilk karı düştü Next article
Puan ver 2.64/5
Puan ver: 2.6/5 (149 puanlar)
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.
Gönderen Mesaj