Fasulye tanesi ölümüne neden oldu
 Haberler  Yurdal  19-Oct-2010 15:30  1 Yorum  3091 x Okundu

Sivas'ın Þarkışla Ilçesi'nde oturan 1.5 yaşındaki Melike Avcı, bahçede fasülye yerken babasının verdiği domatesi ısırdıktan sonra nefes alamadı. Hastaneye kaldırılan minik kız kurtarılamadı. Yapılan otopside kalbi duran küçük çocuğun nefes borusundan fasülye tanesi çıktı.

Ilçe merkezinde Esentepe Mahallesi'nde oturan Mesut-Özlem Avcı çiftinin iki çocuğundan birisi Melike Avcı dün öğle saatlerinde babası ile birlikte bahçelerindeki domatesleri toplamaya başladı. Bu sırada baba Mesut Avcı kızarmış domateslerden bir tanesini fasülye yiyen küçük kızına verdi. Nefes almakta zorlanan Melike, babası tarafından hemen Þarkışla Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Fakat küçük kızın kalbi burada durdu. Doktorların büyük çabası ile hayata döndürülen minik kız Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Yolda Melike Avcı’nın kalbi yeniden durdu. Hastaneye getirilen ve yaşama döndürülmesi için büyük çaba harcanan küçük kız çocuğu kurtarılamadı.

Morga kaldırılan Melike Avcı'nın kesin ölüm nedenini tespit etmek amacıyla otopsi yapıldı. Yapılan otopside Avcı'nın nefes borusundan fasülye tanesi çıktığı belirtildi. Küçük kızın domates çekirdeğinden önce fasülye yuttuğu ve bu nedenle nefes alamadığı sanılıyor. Talihsiz çocuğun cenazesi otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi.

Internethaber


Makalelerde gezinin
Previous article Sivas'a mevsimin ilk karı düştü Akşam ezanıyla açan çiçekler Next article
Puan ver 2.35/5
Puan ver: 2.4/5 (162 puanlar)
Yorumların sorumluluğu gönderen üyelerimize aittir. Yorumların içeriğinden, yorumu gönderen üyelerimiz sorumludur.
Gönderen Mesaj